Dzień Chłopaka w Przedszkolu

Powiększ obraz

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu, w grupie 3 i 4-latków, dziewczynki zaśpiewały chłopcom uroczyste „Sto lat” i wręczały upominki. Wszyscy chłopcy zostali odznaczeni medalami „Super Chłopak”.
Dzień upłynął nam na wspólnej zabawie i tańcach. Mamy nadzieję, że tym drobnym gestem sprawiłyśmy radość naszym chłopcom i z przyjemnością będziemy wspominać ten dzień. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Równie uroczyście było w grupie starszej – w grupie Misiów. Przedszkolaki w tej grupie świętowały Dzień Chłopaka na sportowo. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych, które przyniosły wiele radości, ale też sportowej rywalizacji. Mali sportowcy otrzymali pamiątkowe puchary, które mogli własnoręcznie ozdobić. Dzięki zaangażowaniu rodziców nie zabrakło również upominków dla wszystkich dzieci.

Milena Sławeta, Anna Młynarczyk

Print Friendly, PDF & Email