Dzień Kobiet w przedszkolu

Powiększ obraz
Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości.

Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
Każdego dnia dobry uczynek –
To jest od chłopców upominek”
                                       Zbigniew Jeżyna
8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu  chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez tradycyjnego „Sto lat”, cukierków, drobnych upominków i kwiatów… Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmeni i ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym – wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach,  między innymi w porządkowaniu sali po zabawie.
Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, upominki i promienny uśmiech.
M. Sławeta
Print Friendly, PDF & Email