Dzień Dobrych Wiadomości

Powiększ obraz

8 września w Kalendarzu Świąt Nietypowych znany jest jako Dzień Dobrych Wiadomości. Nasi uczniowie klas IV – VIII włączyli się w świętowanie tego dnia, jednocześnie realizując zadania z projektu (Nie)zwykła matematyka.

Na każdego czekała w tym dniu zaszyfrowana wiadomość. Kto chciał dowiedzieć się, co miłego było na niej napisane, musiał złamać szyfr stosując się do instrukcji rozwieszonych na szkolnych gazetkach. Odkodowane wiadomości uczniowie wrzucali do przygotowanej na tę okazję skrzynki. W poniedziałek, 11.09.2023r. wszystkie osoby, które poprawnie rozszyfrowały wiadomości zostały nagrodzone małymi drobiazgami przez szkolnego koordynatora projektu.
Dziękuję, że tak licznie uczniowie włączyli się w tą skromną akcję i życzę, aby dobre wiadomości napływały do każdego nie tylko od święta.

D. Snopek

 

Print Friendly, PDF & Email