Dzień Chłopaka w szkole podstawowej

Powiększ obraz

W dniu 30 września wszyscy chłopcy, ci duzi i ci mali, obchodzą swoje święto- Dzień Chłopaka.

Dziewczęta i panie nauczycielki  z naszej szkoły również nie  zapomniały o chłopcach. Uczniowie klas I-III wraz  z wychowawcami  z okazji Dnia Chłopaka wybrali się na seans filmowy do ” Kina za Rogiem”. Dziewczynki klas starszych ( IV- VIII) wraz z rodzicami przygotowały drobne upominki dla chłopców i  uroczyście wręczyły je swoim kolegom  z  klasy.

Samorząd Uczniowski również przyłączył się do obchodów Dnia Chłopaka. Ogłoszono konkurs pt. „Chłopak z plakatu” . Zadaniem dziewczyn było wytypowanie z każdej klasy swojego reprezentanta i  wykonanie plakatu podkreślającego atuty kolegi. Dziewczęta wykazały się wielką spostrzegawczością, kreatywnością i wykonały prawdziwe dzieła sztuki . Jury konkursowe wspólnie orzekło, że każdy z prezentowanych chłopców zasługuje na miano        ” Chłopaka z plakatu”. Gratulujemy chłopcom, że maja takie wspaniałe koleżanki.

M. Zacharz

 

Print Friendly, PDF & Email