Dzień Babci i Dziadka

Powiększ obraz
22 stycznia w naszym przedszkolu odbyły się występy z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Niestety ten dzień wyglądał inaczej niż w poprzednich latach, kiedy to obchodzony był wyjątkowo uroczyście i tłumnie.

Dzieci przygotowały specjalny program artystyczny, z dumą recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Z pewnością niejednej babci i dziadkowi, łezka zakręci się w oku, oglądając występy swoich ukochanych wnuków na filmikach. Nie mogliśmy tego zobaczyć, ale wiemy na pewno, że rozpromienione twarze babć i dziadków pokazują, jak ważną rolę odgrywają w ich życiu wnuki.

Babciu i Dziadku! Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia i miłości. Nic do naprawiania, dźwigania, trzepania, tylko miękki fotel i coś do chrupania.

P.S Mamy nadzieję, że za rok zobaczycie nas na żywo!

M. Sławeta, M. Ignorowicz, A. Młynarczyk
Print Friendly, PDF & Email