Zakończenie roku przedszkolnego

Powiększ obraz

21 czerwca 2023 roku na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego wraz z pożegnaniem starszaków. Na uroczystość zaproszeni zostali Rodzice, proboszcz parafii – ks. Jacek Godzisz oraz klasy I-III.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, nadeszła pora wakacji i pożegnań. Na początku wystąpiły dzieci z grupy młodszej, czyli 3 i 4 latki. Zatańczyły piękny taniec, zaśpiewały piosenki oraz zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie. Następnie rozpoczął się występ starszaków, którzy zaprezentowali swoje piosenki, recytowali wiersze oraz zatańczyli wspaniały taniec. Wszyscy zgromadzeni byli pod wrażeniem ich występu.

Następnie wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez Pana Dyrektora oraz nagrody – niespodzianki, wręczone przez wychowawców grup.

Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok w imieniu Dyrekcji i Nauczycieli bardzo wszystkim dziękujemy. Pragniemy w tym dniu podziękować dzielnym Przedszkolakom za pracę, którą wykonywali w tym roku.

Dyrekcja i Nauczyciele chcieliby wyrazić swoje szczególne podziękowanie Rodzicom za ich wsparcie i pomoc.

Teraz, kiedy nasze Przedszkole pożegnało kolejnych absolwentów, składamy im najlepsze życzenia sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji!

Milena Sławeta

Zakończenie roku przedszkolnego 2023 – kliknij, aby obejrzeć

Print Friendly, PDF & Email