Wyniki konkursu plastycznego „Moja ulubiona baśń lub legenda”

Powiększ obraz

Przedstawiam wyniki konkursu plastycznego organizowanego przez bibliotekę szkolną „Moja ulubiona baśń lub legenda”.

Konkurs był organizowany w kategorii uczniowie klas I-IV. Prace wykonane były dowolną techniką i miały ilustrować ulubioną baśń lub legendę, a ich autorzy wykazali się ogromnym talentem, wyobraźnią i starannością. Komisja Konkursowa w składzie: pani K.Skrobisz, pani A.Wtorkiewicz i pani M.Kowalczyk nie miała więc łatwego zadania. Ostatecznie po długiej naradzie jury wyłoniło zwycięzców. Doceniono oryginalność, pomysłowość, samodzielność dzieci oraz wykorzystanie różnych technik plastycznych. Poniżej przedstawiam szczegółowe wyniki konkursu:

I miejsce – Julia Kaczor z klasy I

II miejsce – Oliwia Śnioch z klasy III

III miejsce – Klaudia Klimczak z klasy I oraz Zuzanna Sułkowska z klasy II

Wyróżnienie pierwsze otrzymała Maja Piwowarska z klasy IV i Julka Wróbel z klasy III

Wyróżnienie drugie otrzymali: Adrian Klimczak z klasy IV, Kamil Klimczak z klasy IV, Filip Lulkowski z klasy IV, Agata Nowak z klasy III, Brajan Graba z klasy III.

Laureaci otrzymują dyplomy, zaś wszyscy punkty z zachowania i ocenę z plastyki oraz drobne upominki.

M.Piwowarska – organizator konkursu

Print Friendly, PDF & Email