WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „PRZYRODA ZIMĄ”

Powiększ obraz

Klub Miłośnika Przyrody oraz Koło Ligi Ochrony Przyrody przez całą kalendarzową zimę prowadzili konkurs fotograficzny pod hasłem: „Przyroda zimą”. Celami konkursu było: uwrażliwianie uczniów na piękno otaczającego nas świata,  wdrażanie ich do ochrony przyrody, a także zapoznawanie z bogactwem fauny i flory naszej ojczyzny.

Zadaniem uczestników było wykonanie zdjęcia zwierząt lub roślin podczas zimy. Uczniowie naszej szkoły spisali się na medal, spłynęła ogromna ilość prac z każdej klasy.  Komisja konkursowa przyznała wszystkim uczestnikom zasłużone wyróżnienia, a w nagrodę wszyscy uczestnicy otrzymają pozytywne uwagi z zachowania, a po powrocie do szkoły niespodzianki. Zapraszamy do obejrzenia galerii, niestety ze względów technicznych prezentujemy tylko wybrane prace.

M. Szastak, K. Nowak

Print Friendly, PDF & Email