Wręczenie nagród w konkursie „Nie pal przy mnie, proszę”

Powiększ obraz

Uczniowie klas I-III powrócili już do nauki w trybie stacjonarnym. Była to doskonała okazja, aby wręczyć nagrody w konkursie plastycznym „Nie pal przy mnie, proszę” organizowanego w ramach szkolnej akcji profilaktycznej „Nałogom mówię – NIE”.

Przypomnijmy – dzieci z klas I-III miały za zadanie wykonać plakat nawiązujący do profilaktyki antytytoniowej. Celem konkursu było wykształcenie u dzieci świadomej postawy ochrony własnego zdrowia w sytuacji, gdy mają bezpośredni kontakt  z palącymi. Technika wykonania prac była dowolna, format minimum A3. Prace należało dostarczyć do organizatorów do końca marca. Głównym kryterium oceny prac była zgodność z tematem, samodzielność wykonania, pomysłowość i technika wykonania. Lista laureatów została już opublikowana na stronie internetowej szkoły (artykuł „Szkolna akcja „Nałogom mówię – NIE”). Dziś przypominamy i jeszcze raz prezentujemy zwycięzców:

I miejsce Krzysztof Śnioch

II miejsce – Agata Nowak

III miejsce – Martyna Poklek, Kamil Klimczak, Adrian Klimczak

wyróżnienie: Igor Grochowina

Laureaci otrzymali dyplomy oraz piękne nagrody ufundowane przez MGOPS w Morawicy. Atrakcyjnym dodatkiem są także pozytywne wpisy z zachowania. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w szkolnych konkursach profilaktycznych.

M.Piwowarska

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email