Wiosna oczami naszych uczniów

Powiększ obraz

Mamy już pierwsze zdjęcia wykonane przez naszych uczniów w ramach konkursu fotograficznego „Wiosna okiem obiektywu” ogłoszonego przez świetlicę szkolną w dniu 14 kwietnia 2020 roku.

Poniżej prezentujemy niektóre z nich. Wszystkie zdjęcia były wykonane w pobliżu domu, a przedstawiają kwitnące szafirki, stokrotki, migdałki oraz kwiat śliwki i czereśni. Ten ostatni został uchwycony wraz z zapylającą pszczołą.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku problemów z wysłaniem zdjęć na podany w regulaminie konkursu adres e-mail, zdjęcia można wysłać także na pocztę w e-dzienniku na nazwisko Mirosława Piwowarska.

Zachęcamy gorąco do fotograficznego „śledzenia” przyrody i przypominamy o możliwości udziału w konkursie także rodziców.

Czekamy na ciekawe i oryginalne zdjęcia.

M. Piwowarska, K. Skrobisz

Print Friendly, PDF & Email