Szkolna akcja „Nałogom mówię – NIE” – zapraszamy do udziału

Powiększ obraz

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczniów – zarówno tych najmłodszych z klas I-III, jak też tych nieco starszych z klas IV-VIII do udziału w szkolnej akcji „Nałogom mówię – NIE”.

Uczniowie klas I-III mają przygotować plakat pod hasłem „Wiem, co jest dla mnie zdrowe”.  Zadaniem uczniów klas IV-VIII jest wykonanie plakatu zgodnego z tematem akcji, opracowanie krzyżówki, ułożenie rymowanki profilaktycznej oraz udział w teście wiedzy. Uczniowie mogą wziąć udział w jednym lub kilku zadaniach konkursowych. Wszystkie prace należy dostarczyć do organizatorek akcji – pani M.Zacharz i pani M.Piwowarskiej do 31 marca 2022. Szczegółowy regulamin konkursu przedstawiamy poniżej w formie pliku pdf – prosimy się z nim zapoznać. Dla uczestników konkursów przewidziane są nagrody rzeczowe, dyplomy oraz punkty z zachowania. Zachęcamy do udziału.

M.Piwowarska, M.Zacharz

SZKOLNA AKCJA 2022 REGULAMIN

 

 

Print Friendly, PDF & Email