Sukces ósmoklasistów w koszykówce chłopców

Powiększ obraz

W sobotę 10 grudnia nasi chłopcy z klasy VIII uczestniczyli w międzyszkolnych zawodach Miasta i Gminy Morawica w koszykówce klas VII – VIII. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Wiktor Zapała, Eryk Tkacz, Mateusz Ozimirski, Bartosz Kaczor i Dawid Kucharski.

Chłopcy przegrali jeden mecz z bardzo mocną drużyną z Bilczy, a wygrali spotkanie z zespołem z Brzezin i z Morawicy. Tym samym nasi zawodnicy uplasowali się na miejscu drugim. W obickim zespole najwięcej trafień do kosza zanotował na swoim koncie Wiktor Zapała i Eryk Tkacz.

Miłym dodatkiem do dyplomu była także nagroda dla szkoły w postaci dwóch piłek do siatkówki.

Serdecznie gratulujemy naszym chłopcom i życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz rozwijania pasji do koszykówki 🙂

Mirosława Piwowarska

 

Print Friendly, PDF & Email