Ślubowanie klasy I

Powiększ obraz

19 V 2021 r. o godz. 10:00 odbyło się na sali gimnastycznej długo oczekiwana uroczystość ślubowania klasy I SP w Obicach. Zaproszone zostały na nią klasy II i III oraz rodzice pierwszaków.

Na początku dzieci wystąpiły w przedstawieniu, zamieniając się w postacie ze znanej bajki „Smerfy”. Zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne. Po części artystycznej, przed sztandarem szkoły pierwszacy  ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem sprawować radość  rodzicom i nauczycielom. Następnie pan dyrektor dokonał symbolicznego pasowania na ucznia. Uczniowie dostali dyplomy i legitymacje szkolne oraz książeczki o zdrowiu od pani z biblioteki. Następnie starsi uczniowie z klasy III rozdali pierwszakom pamiątkowe medale. Rodzice rozdali swoim pociechom pamiątkowe długopisy i pióra z imieniem każdego dziecka oraz słodki upominek. Wykonano na koniec pamiątkowe zdjęcia.

M. Szastak

ŚLUBOWANIE1

ŚLUBOWANIE2

ŚLUBOWANIE3

ŚLUBOWANIE4

ŚLUBOWANIE5

ŚLUBOWANIE6

ŚLUBOWANIE7

ŚLUBOWANIE8

ŚLUBOWANIE9

ŚLUBOWANIE10

ŚLUBOWANIE11

Print Friendly, PDF & Email