Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Moja rodzina i ja”

Powiększ obraz

W maju i czerwcu wszystkie dzieci i ich rodzice obchodzą najcudowniejsze święta w roku – Dzień Mamy i Taty. W związku z tym w naszej szkole został ogłoszony konkurs fotograficzny „Moja rodzina i ja”.

Konkurs realizowany był w dwóch kategoriach: uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VIII. Zadaniem uczestników było przysłanie maksymalnie trzech zdjęć swojej rodziny.

Miło nam poinformować, że konkurs został rozstrzygnięty. W kategorii klas I-III jury postanowiło przyznać pierwsze miejsce ex aequo dla Julii Kaczor i Samanty Tarki, zaś w kategorii klas IV-VIII na najwyższym stopniu podium stanęli – także ex aequoOliwia Śnioch i Brajan Graba.

Bardzo dziękujemy za przysłane zdjęcia i za to, że uczestnicy zechcieli podzielić się z nami swoimi prywatnymi, rodzinnymi zdjęciami. Doceniamy odwagę uczestników konkursu i zachęcamy innych uczniów do udziału w następnych tego typu konkursach. Na zwycięzców czekają dyplomy i drobne upominki, które zostaną wręczone w najbliższym czasie.

M.Piwowarska, K.Skrobisz – organizatorki konkursu

Print Friendly, PDF & Email