Próbny egzamin ósmoklasisty

Powiększ obraz

W dniach 11, 12, 13 kwietnia 2022r. odbył się w naszej szkole próbny egzamin ósmoklasisty. W pierwszy dzień egzaminu, w poniedziałek, ósmoklasiści zmierzyli się z testem z języka polskiego, zaś we wtorek rozwiązywali zadania z matematyki.

Ostatni dzień próbnego egzaminu to test z języka obcego nowożytnego. W naszej szkole wszyscy ósmoklasiści wybrali język angielski.

Próbny egzamin ósmoklasisty odbył się w bieżącym roku w naszej szkole po raz kolejny. Miał na celu przede wszystkim zapoznanie uczniów z procedurami, które będą obowiązywały na egzaminie właściwym. Był również okazją, aby uczniowie uświadomili sobie zakres swojej wiedzy i poznali ewentualne braki.

Egzamin ósmoklasisty tuż, tuż i to już ostatni dzwonek, aby utrwalić i uzupełnić swoje wiadomości.

 

M.Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email