Podsumowanie obchodów Dnia Ziemi

Powiększ obraz

W dniu 29 kwietnia 2024r. Szkolne Koło Ligii Ochrony Przyrody podsumowało konkursy zorganizowane z okazji obchodów DNIA ZIEMI. Pierwszy konkurs polegał na zaprojektowaniu logo z okazji Dnia Ziemi.

Niezależna komisja konkursowa przyznała, aż cztery pierwsze miejsca dla: Weroniki Waligóry, Dominiki Kumor, Agaty Nowak i Macieja Wieczorka, a także wyróżnienia dla: Zuzanny Sułkowskiej, Alana Pajaczkowskiego, Stanisława Ćwieka, Nadii Kiełbus i Oliwii Kwapisz. W drugim konkursie na laurko- rymowankę z okazji Dnia Ziemi, pierwsze miejsce zajęły: Zuzanna Sułkowska oraz Agata Nowak, natomiast wyróżnienie przypadło dla Stanisława Ćwieka. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz podnoszenia wiedzy z zakresu ekologii. Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych prac na gazetce szkolnej na górnym korytarzu.

Katarzyna Nowak- opiekun LOP

Print Friendly, PDF & Email