Podsumowanie konkursów bożonarodzeniowych – klasy I-III

Powiększ obraz

We wtorek 11 stycznia 2022 roku odbyło się podsumowanie konkursów bożonarodzeniowych w kategorii klas I-III organizowanych przez bibliotekę szkolną.

Przypominam, że uczniowie mogli wziąć udział w trzech konkursach –  na najpiękniejszą ozdobę świąteczną, na najpiękniejsze wirtualne życzenia bożonarodzeniowe oraz w konkursie fotograficznym „Czytanie w świątecznym klimacie”. Szczegółowe wyniki konkursów były przedstawione we wcześniejszych artykułach. Dziś laureaci  otrzymali dyplomy z rąk dyrektora szkoły – pana Jerzego Węgrzyna oraz organizatorki konkursu – pani Mirosławy Piwowarskiej. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników konkursów rozlosowano drobne upominki.

Na koniec na uczniów czekała największa atrakcja – losowanie nagrody głównej – piłki nożnej. Los uśmiechnął się do Julii Wróbel z klasy III – gratulujemy serdecznie.

Najbardziej aktywnym uczestnikiem konkursów bożonarodzeniowych była Agata Nowak – uczennica klasy III, która jako jedyna wzięła udział we wszystkich trzech konkursach bożonarodzeniowych – gorąco gratuluję zaangażowania.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczniom klas I-III, którzy wzięli udział w wymienionych konkursach bożonarodzeniowych i serdecznie zapraszam do udziału w następnych konkursach organizowanych w naszej szkole.

 

M.Piwowarska – organizator konkursów

Print Friendly, PDF & Email