Podsumowanie 31 Finału WOŚP

Powiększ obraz

Dnia 13 lutego 2023r. pan dyrektor, Jerzy Węgrzyn, wraz z opiekunkami szkolnej akcji WOŚP – p. Katarzyną Nowak i Małgorzatą Zacharz dokonali podsumowania 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wolontariusze z naszej szkoły – uczniowie z klasy VIII: Joanna Baran, Martyna Babiarska, Błażej Babiarski, Wiktor Zapała i Mateusz Ozimirski prowadzili zbiórkę pieniędzy na terenie naszej szkoły oraz pod kościołem parafialnym w Obicach. Dzięki ofiarności uczniów oraz dorosłych udało nam się zebrać 1136 złotych i 74 groszy. Zebrane pieniądze zostały przekazane do miejsko-gminnego sztabu WOŚP w Morawicy dn.29 stycznia 2023r.
Pan dyrektor podziękował  wolontariuszom za trud, zaangażowanie, wytrwałość i wręczył im dyplomy oraz słodkie upominki za udział w akcji. Wszystkim darczyńcom dziękujemy za okazane wsparcie i cegiełkę w pomoc w walce z sepsą.

Małgorzata Zacharz

Print Friendly, PDF & Email