Miejsko- gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Powiększ obraz

W piątek, 18.03. 2022 r.  w Samorządowym Centrum Kultury w Morawicy uczniowie naszej szkoły w składzie: Maja Piwowarska, Natalia Kasprzycka, Filip Lulkowski oraz Błażej Babiarski wzięli udział w eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Konkurs ma na celu  popularyzację wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Po zaciętej rywalizacji okazało się, że Filip Lulkowski w kategorii klas I- IV zajął I miejsce i będzie reprezentował Miasto i Gminę Morawica na etapie powiatowym.  Filipowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.  Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy oraz upominki ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Morawica, pana Mariana Burasa.

Katarzyna Nowak

Print Friendly, PDF & Email