Międzyszkolne zawody w piłce nożnej chłopców

Powiększ obraz

W sobotę 7 października 2023 roku na boisku szkolnym przy SP w Obicach odbyły się międzyszkolne zawody w piłce nożnej chłopców klas IV-VI. Do rywalizacji przystąpiło sześć szkół z terenu naszej gminy – Morawica, Dębska Wola, Brzeziny, Bilcza, Wola Morawicka i Obice.

Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym”. Nasi uczniowie rywalizowali w grupie z uczniami z Morawicy i Brzezin. Pierwszy mecz – z Morawicą – wygraliśmy 1:0, drugi – z Brzezinami – także zakończył się naszym zwycięstwem 2:1. Tym samym zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i awansowaliśmy do fazy finałowej, w której zmierzyliśmy się ze zwycięzcą grupy drugiej – Wolą Morawicką. Mecz finałowy wygraliśmy 2:0, tym samym zajmując pierwsze miejsce w zawodach. Gole dla naszej drużyny zdobyli: Antoś Wesołowski (3), Filip Lulkowski (1), Wiktor Sutowicz (1). Na bramce doskonale spisywał się Patryk Śnioch.

Naszym chłopcom serdecznie gratulujemy zwycięstwa i wielkiego zaangażowania, które na pewno w dużym stopniu przyczyniło się do osiągnięcia tego sukcesu. Życzymy jeszcze wielu takich wyników…

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email