Międzyszkolne zawody sportowe w piłce nożnej chłopców

Powiększ obraz

W dniu 8 października na boisku szkolnym SP w Obicach odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w piłce nożnej chłopców w kategorii klas IV-VI. W zawodach wzięli udział uczniowie z 6 szkół z terenu naszej gminy: Dębskiej Woli, Morawicy, Bilczy, Woli Morawickiej, Brzezin i Obic.

Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach. Nasza reprezentacja trafiła na bardzo mocnych przeciwników – Brzeziny i Bilczę – toteż nie było łatwo. Mimo bardzo wyrównanego meczu i dużych aspiracji naszych zawodników,  szczęście nam nie dopisało i przegraliśmy oba mecze 1:0. Tym samym nie awansowaliśmy do fazy finałowej. Jednak było to cenne doświadczenie dla wszystkich naszych zawodników, którzy niejednokrotnie pierwszy raz uczestniczyli w tego typu zawodach.

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email