Międzyszkolna Liga Tenisa Stołowego

Powiększ obraz

W czwartek 1 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Bilczy odbyła się 3 runda Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego. Zawody miały zasięg powiatowy. Wzięło w nim udział około 100 zawodników z 15 szkół.

Rywalizowano w trzech kategoriach: klasy IV i młodsze (grupa A), klasy V-VI (grupa B), klasy VII-VIII (grupa C), z podziałem na chłopców i dziewczynki. Zawody odbywały się pod patronatem honorowym Kuratorium Oświaty w Kielcach. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczestników: Maciej Lulkowski, Filip Lulkowski, Maciej Wieczorek i Adam Nowak.

Miło nam poinformować, że Filip zajął 5 miejsce w kategorii klas V-VI, zaś Maciej L. (kategoria klasy IV i młodsze) i Maciej W. (kategoria klasy V-VI) uplasowali się na pozycji 7.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy wielu sukcesów sportowych.

Dziękujemy Rodzicom za umożliwienie chłopcom udziału w zawodach oraz pomoc w spełnianiu ich pasji.

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email