Konkurs Piosenki Patriotycznej przedszkolaków

Powiększ obraz

„Jesteśmy Polką i Polakiem, dziewczynką fajną i chłopakiem.
Kochamy Polskę z całych sił, chcemy byś również kochał ją i ty, i ty.”

6 maja w Przedszkolu Samorządowym w Morawicy odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej „Piękna nasza Polska cała”.
Celem konkursu było wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia poprzez formy aktywności artystycznej, zachęcanie do wspólnych muzycznych spotkań oraz przywrócenie naszej zbiorowej pamięci polskich pieśni i piosenek patriotycznych.
Do konkursu zgłosiły się dzieci z terenu gminy Morawica wraz ze swoimi opiekunami z przedszkoli. Wśród wykonawców nie mogło zabraknąć reprezentanta naszego przedszkola, a był nim 4-letni Patryk Kowalski z grupy „Pszczółek”, który wraz z panią Mileną Sławetą udał się na konkurs.
Dzieci wykazały się wspaniałym przygotowaniem, które uzupełniały piękne stroje. Przedszkolaki dały z siebie wszystko, a występy zostały nagrodzone wielkimi brawami. Poziom był wysoki i choć Patrykowi nie udało się zdobyć pucharu to nic nie mogło przyćmić jego radości i ekscytacji.

Serdecznie gratulujemy naszemu Patrykowi, który tak wspaniale reprezentował nasze przedszkole.
Patryk – jesteśmy z Ciebie dumni!
Składamy również gorące podziękowania Pani Ewelinie – mamie Patryka, za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie chłopca do konkursu.

M. Sławeta

Print Friendly, PDF & Email