Dzień Tabliczki Mnożenia

Powiększ obraz

Dnia 1 października 2021r. w naszej szkole odbył się Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to wydarzenie, które w Polsce i na Świecie obchodzone jest już po raz jedenasty. Jak zwykle sprawdzaliśmy naszą znajomość tabliczki mnożenia, zdając pisemny egzamin.

Wiele osób uzyskało certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia. Ci, którym nie powiodło się za pierwszym razem, mogli spróbować swoich sił ponownie. Podczas akcji nie mogło też zabraknąć gier i zabaw. Były one przede wszystkim okazją do utrwalenia tabliczki, ale także do kreatywnego spędzenia przerw. Wykorzystaliśmy kości, „zamykaliśmy kwadraty”, ale także wydłużaliśmy szyję żyrafie i wołaliśmy „Kaboom”, gdy traciliśmy ciężko zdobyte losy. Choć z uwagi na zaistniałą sytuację, klasy świętowały w swoim gronie, to wszyscy jednogłośnie możemy stwierdzić, że nie taka straszna tabliczka, gdy się nią świetnie bawimy!

D. Snopek

Print Friendly, PDF & Email