Dzień Mamy i Taty w grupie „Pszczółki”

Powiększ obraz
Wiele jest świąt w kalendarzu, które celebrujemy z większym lub mniejszym zapałem. Jednak istnieją w kalendarzu daty ważniejsze od całej reszty. Jedynym z takich Świąt jest Dzień Mamy. Obchodzimy go 26 maja, nie zapominając o tatusiach, którzy Dzień Taty świętują nieco później – 23 czerwca.

Przedszkolaki od dłuższego czasu przygotowywały się do uroczystości.
Poranek był niezwykle emocjonujący.
Wielka trema, trochę stresu – ale występy się udały – było przepięknie!
Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki i śpiewali piosenki, zaś w podziękowaniu za trud wychowania i miłość składały życzenia i wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.
Występy naszych dzieci były niezwykle wyjątkowe i bardzo wzruszające.
Drogie Mamy i Tatusiowie!
Z okazji Waszego Święta przedszkolaki przesyłają gorące życzenia:
Za wczoraj, za dziś…
Z każdym serca uderzeniem.
I z każdym z niego płynącym życzeniem.
Za wszystkie dla nas trudy i starania
składamy dzisiaj podziękowania!
Kochana Mamo, kochany Tato – dziękujemy Wam!

1

Piosenka-dla-mamy

2

Piosenka-dla-taty

3

4

M. Sławeta, M. Ignorowicz

Print Friendly, PDF & Email