Dzień Chłopaka w przedszkolu

Powiększ obraz
„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy wrzesień kończy się,
od najmłodszego aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Chłopaka”

W czwartek 30 września w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Świętowały wszystkie dzieci – zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Był to dzień pełen wrażeń, radości i uśmiechu.
Dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów niespodziankę. Od rana w tajemnicy ustalały jak będzie wyglądało wręczenie prezentów. Zaprosiły chłopców na środek, zaśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia i wręczyły przygotowane prezenty. Chłopcy byli zachwyceni i obiecali koleżankom, że będą o nich pamiętać w dniu ich święta. Potem była wspólna zabawa przy muzyce, pląsy i tańce.
Wszystkim chłopcom – dużym i małym życzyć dziś chcemy, by byli wspaniali.
Spełnienia marzeń, uśmiechu, radości,
wspaniałych wrażeń i dużo miłości.
Dużo słodyczy, życia pięknego i
Wszystkiego Najlepszego!
M. Sławeta
Print Friendly, PDF & Email