Cudownych rodziców mam…, czyli Dzień Mamy i Taty

Powiększ obraz

W dniu 2 czerwca w naszej szkole miała miejsce niezwykle miła uroczystość – święto wszystkich mam i tatusiów, czyli Dzień Mamy i Taty. Na uroczystość przybyli rodzice uczniów szkoły podstawowej i przedszkola oraz gość honorowy – proboszcz parafii w Obicach, ksiądz Jacek Godzisz.

Przybyłych gości powitał dyrektor SP w Obicach – pan Jerzy Węgrzyn, który podkreślił rangę uroczystości oraz rolę rodziców w życiu każdego człowieka.

Część artystyczną rozpoczęła piosenka „Cudownych rodziców mam…”, po której wystąpiły przedszkolaki, a następnie uczniowie klas I-VIII. Były wiersze, piosenki i przepiękne tańce. Uczniowie klasy IV dodatkowo zaprezentowali inscenizację utworu „Pani Twardowska”. Wszystkie występy uczniów rodzice nagradzali gromkimi brawami. Mamusie nie kryły łez wzruszenia, a w oczach tatusiów widać było ogromną dumę ze swoich pociech.

Poprzez swój występ, słowem i piosenką, dzieci pragnęły podziękować rodzicom za troskę, pomoc, serce i miłość, którą darzą ich każdego dnia. Był to wyjątkowy i piękny dzień…

M.Piwowarska

 

Print Friendly, PDF & Email