Bezpiecznych i wesołych wakacji życzy klasa II

Powiększ obraz

Wakacje to jakże miły i wyczekiwany czas zarówno przez uczniów, rodziców jak i nauczycieli. Wszyscy z utęsknienim czekają na ostatni dzwonek w roku szkolnym 2020/21.

Ze względu na epidemię był to rok szczególnie trudny. 25 czerwca na dwa miesiące pożegnamy szkolne mury. Większość z nas planuje bliższe i dalsze podróże, wczasy, kolonie itp. Dlatego też uczniowie klasy II przygotowali montaż słowno-muzyczny z życzeniami słonecznych, beztroskich dni. Ale przekazali także kilka rad i przestróg dotyczących spędzania czasu wolnego – zachowania nad wodą, w lesie, w czasie podróży, na drogach i placach zabaw. Bezpieczne wakacje to warunek szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku i prosimy o skorzystanie z naszych wskazówek.

wakacje-klasa-II

Wychowawca klasy II Bożena Śnioch i uczniowie klasy II

Print Friendly, PDF & Email