Wyniki konkursu na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową

Powiększ obraz

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową zorganizowany był przez bibliotekę szkolną i przeznaczony był dla uczniów klas I-VIII Szkoły Podstawowej w Obicach.

Konkurs polegał na wykonaniu ozdoby bożonarodzeniowej w dowolnej technice, z możliwością zastosowania techniki mieszanej, jednakże z zastrzeżeniem minimalnego wykorzystania gotowych elementów. Preferowane było użycie materiałów naturalnych.

Miło mi poinformować, że na konkurs wpłynęło 31 przepięknych prac. Każda praca zachwycała, każda wyróżniała się oryginalnością, każda wymagała wielkiej precyzji wykonania, każda była bardzo pracochłonna i czasochłonna… Tym bardziej wielkie słowa uznania dla wszystkich wykonawców oraz rodziców, bo bez ich drobnej pomocy i zaangażowania na pewno trudniej by było stworzyć takie arcydzieła – zwłaszcza w klasach młodszych.

Wobec tego oczywistym jest, że Jury miało wielki problem w ocenie prac i wytypowaniu miejsc. Ze względu na wysoki poziom wykonanych ozdób bożonarodzeniowych nagrodzono wielu artystów. Miejsce pierwsze w kategorii klas I-III otrzymali: Julia Kaczor, Julia Wróbel, Krzysztof Śnioch, Kacper Babiarski, Agata Nowak, Klaudia Klimczak, Kacper Kucharski, Aleksandra Piwowarska, Brajan Graba oraz Zuzanna Sułkowska. W kategorii klas IV-VIII miejsce pierwsze zajęli: Julia Wesołowska, Dominika Kumor, Natalia Kasprzycka, Eryk Tkacz, Natalia Poklek, Bartek Kaczor, Natalia Waligóra, Ania Nowak, Wiktor Sutowicz, Martyna Babiarska, Gabrysia Wojtyś, Dawid Frąk, Maja Piwowarska, Filip Lulkowski, Piotr Tekiel, Filip Wesołowski.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do bożonarodzeniowego konkursu – tym bardziej, że prace zostały przekazane na szczytny cel – wraz z kartkami bożonarodzeniowymi wykonanymi przez uczniów klasy III i przedszkolaków umilą święta Bożego Narodzenia pacjentom jednego z kieleckich hospicjum.

Poniżej w fotogalerii i filmiku prezentuję prace konkursowe naszych uczniów. Zapraszam do oglądania.

ozdoba-bozonarodzeniowa

M.Piwowarska

 

 

Print Friendly, PDF & Email