Konkurs plastyczny „Co lubię? Sport lubię!” – udział naszych uczniów

Powiększ obraz

Na zaproszenie Polskiego Komitetu Olimpijskiego do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pod hasłem „Co lubię? Sport lubię!” odpowiedziało 5 uczniów naszej szkoły.

Zadaniem uczniów z klas I-III było stworzenie kartki z życzeniami powodzenia dla polskich olimpijczyków. Z kolei uczniowie klas IV-VI oraz VII-VIII mieli wyrazić w formie pracy plastycznej odpowiedź na pytanie „Co czuję, gdy uprawiam sport?” oraz dołączyć do pracy krótki tekst.

Z klas I-III świąteczne życzenia dla sportowców w pięknej oprawie graficznej opracowała Agata Nowak – uczennica klasy III. Z klas IV-VIII oryginalne i pomysłowe prace wykonały: Maja Piwowarska z klasy IV, Natalia Kasprzycka z klasy V oraz Natalia Poklek i Natalia Szczerba z klasy VIII.

Wszystkie prace zostały wysłane do Organizatora, gdzie zostaną ocenione przez powołaną Komisję. Wyniki będą znane dopiero pod koniec lutego, ale już dziś trzymamy kciuki i życzymy powodzenia naszym artystom. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia wykonanych prac, które umieszczamy poniżej w galerii.

 

M.Piwowarska – opiekun projektu

Print Friendly, PDF & Email