Rozstrzygniecie konkursu fotograficznego „Czytanie w świątecznym klimacie”

Powiększ obraz

Konkurs fotograficzny „Czytanie w świątecznym klimacie” polegał  na wykonaniu zdjęcia, na którym w świątecznej aranżacji pokazanie zostanie ulubiona książka. Jednak, zgodnie z sugestią organizatorki konkursu,  nie mogło to być zwyczajne zdjęcie… Należało wykorzystać swoją wyobraźnię oraz kreatywność i stworzyć niepowtarzalną fotografię – pełną magii i niesamowitego klimatu, tak jak magiczne i cudowne są święta Bożego Narodzenia oraz historie na bibliotecznych półkach.

Po raz kolejny nasi uczniowie nie zawiedli i wykazali się bystrością i pomysłowością oraz ciekawym przedstawieniem tematu. Wszystkie prace były bardzo interesujące. Jednak, zgodnie z założeniami konkursu, trzeba było wytypować zwycięzców. Po burzliwych naradach okazało się, że w kategorii klas I-III miejsce pierwsze zdobył Brajan Graba z klasy III, zaś na pozycji drugiej uplasowały się ex aequo – Klaudia Klimczak z klasy I, Zuzanna Sułkowska z klasy II oraz Agata Nowak z klasy III.

W kategorii klas IV-VIII pierwsze miejsce przyznano dla Natalii Kasprzyckiej z klasy V. Na pozycji drugiej uplasowała się Julia Wesołowska z klasy V, zaś miejsce trzecie zdobyli ex aequo – Dominika Kumor i Oliwia Kumor z klasy V oraz Eryk Tkacz z klasy VII.

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękuję i zapraszam do udziału w następnych konkursach organizowanych w naszej szkole.

 

M.Piwowarska – organizator konkursu

Print Friendly, PDF & Email