Wyniki konkursu na najpiękniejsze wirtualne życzenia

Powiększ obraz

Konkurs na najpiękniejsze wirtualne życzenia bożonarodzeniowe był organizowany w dwóch kategoriach: uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VIII. Konkurs polegał na wykonaniu w formie elektronicznej kartki świątecznej i samodzielnym zredagowaniu życzeń.

Z przyjemnością informuję, że konkurs został rozstrzygnięty. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i gratuluję pomysłów, wiedzy informatycznej, a przede wszystkim zaangażowania – bez którego życie byłoby szare i nijakie, a efekty naszej działalności znikome.

Poniżej przedstawiam szczegółowe wyniki konkursu:

– kategoria uczniowie klas I-III:

I miejsce – Agata Nowak i Julia Wróbel z klasy III

II miejsce – Kacper Babiarski z klasa II

III miejsce – Maciej Lulkowski z klasa II

 

– kategoria uczniowie klas IV-VIII:

I miejsce – Maja Piwowarska z klasy IV, Natalka Kasprzycka z klasy V, Adrian Klimczak z klasy IV

II miejsce – Julia Wesołowska z klasy V, Kamil Klimczak z klasy IV

III miejsce – Martyna Babiarska z klasy VII

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, punkty z zachowania oraz oceny z informatyki.

 

M.Piwowarska – organizator konkursu

Print Friendly, PDF & Email