Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie „Bezpieczny Internet – Działajmy Razem”

Powiększ obraz

Wzorem lat ubiegłych nasza szkoła także i w tym roku weźmie udział w obchodach Dniach Bezpiecznego Internetu, które organizowane są co roku na początku lutego.

Zanim to jednak nastąpi, już dziś zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 29 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie. Konkurs „Bezpieczny Internet – Działajmy Razem” propaguje zasady bezpiecznego korzystania z Internetu wśród dzieci i młodzieży i jest organizowany pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Częstochowy.

Szczegółowy regulamin konkursu wraz z załącznikiem umieszczony jest poniżej – proszę się z nim dokładnie zapoznać. Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: klasy I-III, klasy IV-VI oraz klasy VII – VIII. Ponieważ każda szkoła może zgłosić nie więcej niż 3 prace konkursowe, w przypadku dostarczenia większej ilości prac, opiekun konkursu powoła Szkolną Komisję Konkursową, która dokona wstępnej weryfikacji pod względem formalnym i merytorycznym dostarczonych prac i zdecyduje, które prace należy wysłać na konkurs ogólnopolski. Prace konkursowe wraz z podpisanym załącznikiem należy dostarczyć do szkolnego opiekuna konkursu – pani Mirosławy Piwowarskiej w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 lutego 2022 roku.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.

REGULAMIN KONKURSU

konkurs_zgoda-na-przetwarzanie-danych

 

M.Piwowarska – szkolny opiekun konkursu, pedagog szkolny

Print Friendly, PDF & Email