Podziękowanie za udział w akcji „BohaterON – włącz historię”

Powiększ obraz

We wrześniu i październiku 2021 roku uczniowie naszej szkoły włączyli się do VI edycji kampanii z zakresu edukacji historycznej i patriotycznej „BohaterON- włącz historię” – ogólnopolskiego projektu skierowanego do szkół, którego celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego.

Projekt realizowany był pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej. W  przedsięwzięciu wzięli udział uczniowie klas I-III oraz klas IV-VIII.

Miło nam poinformować, że Organizatorzy docenili nasze starania oraz zaangażowanie i w lutym bieżącego roku otrzymaliśmy podziękowanie za zorganizowane lekcje dotyczące Powstania Warszawskiego. Podziękowania w formie dyplomu otrzymała cała społeczność szkolna – dyplom dla szkoły oraz koordynatorzy akcji – pani K.Skrobisz, pani M.Piwowarska oraz dyrektor szkoły – pan Jerzy Węgrzyn.

W galerii prezentujemy otrzymane dyplomy – podziękowania oraz wybrane zdjęcia ze zrealizowanej akcji.

M.Piwowarska

 

Print Friendly, PDF & Email