Podziękowanie za udział w akcji „BohaterOn – włącz historię”

Powiększ obraz

We wrześniu i październiku 2020 roku uczniowie naszej szkoły włączyli się do V edycji kampanii z zakresu edukacji historycznej i patriotycznej „BohaterON- włącz historię” – ogólnopolskiego projektu skierowanego do szkół, którego celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego.

Projekt realizowany był pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej. W  przedsięwzięciu wzięła udział klasa IV, V i VII.

Miło nam poinformować, że Organizatorzy docenili nasze starania oraz zaangażowanie i w lutym bieżącego roku otrzymaliśmy podziękowanie za zorganizowane lekcje dotyczące Powstania Warszawskiego oraz wykonane kartki  z życzeniami.

W galerii przypominamy działania w ramach akcji oraz prezentujemy otrzymane dyplomy – podziękowania.

M.Piwowarska

 

Bohateron-dyplom-szkola-podstawowa-w-obicach

Bohateron-dyplom-miroslawa-piwowarska

Print Friendly, PDF & Email