Klikam z głową – poradnik dla nauczycieli i rodziców

Powiększ obraz

Rok 2020 udowodnił, że świat wirtualny stanowi ważną przestrzeń naszego życia. Tym bardziej wszystkim zależy na tym, aby było to miejsce bezpieczne dla każdego użytkownika. Dlatego Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował poradnik „Klikam z głową” skierowany do nauczycieli i rodziców.

Poradnik opisuje zagrożenia czekające na użytkowników nowoczesnych technologii oraz przedstawia sposoby reagowania na te zagrożenia. Materiały zawarte w publikacji mogą być punktem wyjścia do rozmowy z dziećmi i młodzieżą oraz wypracowania dobrych praktyk, aby aktywność w sieci wśród najmłodszych była dla nich źródłem inspiracji oraz wiedzy i nie niosła ze sobą żadnych negatywnych doświadczeń.

Zachęcam do zapoznania się z poradnikiem oraz polecenia go jak najliczniejszej grupie odbiorców.

Do pobrania poradnik-klikam-z-glowa

M.Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email