Konkurs fotograficzny „Wiosna, ach to TY…”

Powiększ obraz

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pod hasłem „Wiosna, ach to TY…”. Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV-VIII oraz rodzice uczniów SP w Obicach.

Celem jest rozbudzanie wyobraźni oraz umożliwienie prezentacji własnych zainteresowań i talentów. Zadaniem uczestników jest wykonanie maksymalnie trzech zdjęć ukazujących  przyrodę w okresie wiosennym.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 30 maja 2022 roku.

Wybrane zdjęcia zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły, a z każdej kategorii zostanie wytypowany jeden zwycięzca.

Szczegółowy regulamin konkursu w załączniku.

Poniżej przedstawiamy archiwalne zdjęcia wykonane przez uczniów naszej szkoły.

 

M.Piwowarska, K.Skrobisz

Regulamin konkursu fotograficznego

Print Friendly, PDF & Email