Zawody sportowe w halowej piłce nożnej „Moravia Cup”

Powiększ obraz

W czwartek 31 marca 2022 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Turnieju Halowej Piłki Nożnej „Moravia CUP”. Zawody odbywały się w hali sportowej w Bilczy, a organizatorem był Klub Sportowy „Moravia”. W turnieju uczestniczyło 8 zespołów.

Nasza reprezentacja w swojej grupie zajęła drugie miejsce i tym samym, w fazie pucharowej, walczyła o miejsce trzecie. Dzięki zaangażowaniu i umiejętnościom naszych uczniów, finał okazał się dla nas pomyślny – wygrywając ostatni mecz 6:0 zajęliśmy III miejsce.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny okazał się Adrian Socha. Wyróżnieni zostali także: Eryk Tkacz, Oliwier Frąk i Kacper Dziewięcki. Najlepszym strzelcem zawodów został Adrian Socha, który w całym turnieju zdobył aż 8 bramek. Oprócz Adriana bramki dla naszego zespołu zdobyli także: Oliwier Frąk (3), Kacper Dziewięcki (2), Eryk Tkacz (2), Kuba Olszak (1) i Adaś Nowak (1).

Całej naszej drużynie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Brawo chłopcy!

 

M.Piwowarska

 

Print Friendly, PDF & Email