Indywidualne zawody lekkoatletyczne

Powiększ obraz

W sobotę 8 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej w Dębskiej Woli odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne. Naszą szkołę reprezentował 12-osobowy zespół z klasy V i VI: cztery dziewczynki i 8 chłopców.

W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły z terenu naszej gminy. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach rzutnych (rzut piłką lekarską i piłeczką palantową) i biegowych (bieg 60 m oraz w zależności od kategorii wiekowej – bieg 600 m – 1000m). Nasi uczniowie jak zwykle bardzo się starali i dali z siebie wszystko, toteż wielokrotnie stawali na podium.  Poniżej przedstawiam nasze osiągnięcia w tych zawodach:

Wiktor Sutowicz – I miejsce – bieg 60 m

Wiktor Sutowicz – I miejsce – rzut piłką lekarską

Martyna Poklek – I miejsce – rzut piłką lekarską

Bartosz Ptak  – II miejsce – rzut piłeczką palantową

Patryk Śnioch – II miejsce – rzut piłką lekarską

Weronika Waligóra – III miejsce – rzut piłką lekarską

Adrian Klimczak – III miejsce – bieg 800 m

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów sportowych.

Mirosława Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email