Bezpieczne wakacje, czyli prelekcja z dzielnicowym

Powiększ obraz

W dniu 6 czerwca 2024 roku uczniowie klas VI-VIII uczestniczyli w prelekcji z  dzielnicowym,   aspirantem Tomaszem Krężołkiem. Tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas zbliżających się wakacji.

Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. Funkcjonariusz podkreślił wagę przepisów obowiązujących rowerzystów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Poruszono kwestie bezpieczeństwa nad wodą oraz sytuacji kiedy młodzi ludzie zostają sami w domu. Pan policjant przedstawił jakie niebezpieczeństwa czyhają na młodzież w Internecie i jakie mogą być konsekwencje związane z nieprzemyślanym zachowaniem w wirtualnym świecie.

Dyrektor, nauczyciele i uczniowie SP w Obicach bardzo dziękują za pouczającą lekcję.

Katarzyna Nowak

Print Friendly, PDF & Email