APEL OKOLICZNOŚCIOWY Z SERDUSZKIEM W TLE

Powiększ obraz

Najpiękniejsze wiersze o miłości recytowali uczniowie z klasy piątej, szóstej i siódmej. Muzyczną ilustracją były wzruszające kompozycje Morricone, Cohena, Sheerana i Boccellego, Grechuty. Rozpoczął i wprowadził w nastrój utwór „28 stopni w cieniu”.

Oprawą muzyczną zajęli się Adrian i Kamil z klasy szóstej, spisując sie znakomicie. Filip, konferansjer z klasy szóstej, zapowiadał kolejnych recytatorów: Maję i Stasia, Oliwkę, Filipa, Martynę i Wiktora z klasy szóstej, Agatkę z klasy piątej, Nadię i Weronikę, Gabrysię, Maję z klasy szóstej, Nadię i Dominikę z klasy siódmej oraz Jasia z klasy szóstej. Nasi utalentowani uczniowie również śpiewali – „Dumkę na dwa serca” oraz „Niepewność”  wykonali Oliwka i Stasiu z klasy szóstej.

Rozpoczęła i zakończyła apel polonistka, prezentując własne wiersze oraz recytując wiersz „Kochać i tracić” oraz przypominając „Hymn o miłości” z listu św. Pawła do Koryntian.
Powiało ciepłem i rozmarzyło, zwłaszcza tych, dla których walentynkowe serdeczności dobrze się kojarzą!
Dziękuję ogromnie niezawodnym uczestnikom za piękną prezentację! Uczucia są naprawdę bardzo ważne w życiu każdego człowieka! Powinniśmy się nimi obdarzać jak najczęściej!
Przyjmijcie przesłanie na każdy dzień:
MIŁOŚĆ  JEST  ŚWIATŁEM.  KTO NIE  KOCHA , ŻYJE  W  CIEMNOŚCI,  o czym zapewnia Wasza
Polonistka, Beata  Zdybiowska

Print Friendly, PDF & Email