Zabawa karnawałowa w klasach IV-VIII

Powiększ obraz

W dniu 25 stycznia 2023 roku uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w szkolnej zabawie karnawałowej. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w piękną i kolorową salę balową. Zabawę rozpoczęto tradycyjnym polonezem.

Po tak dostojnym tańcu przyszedł czas na dyskotekowe rytmy, a do zabawy włączyli się także nauczyciele sprawujący opiekę nad uczniami. Wszyscy doskonale bawili się przy znanych szlagierach. Były „Kaczuszki”, „Jedzie pociąg z daleka”, „Mam chusteczkę haftowaną” oraz „belgijka”. Nie zabrakło także zabaw przy muzyce – śmiechu było co niemiara przy tańcu-przebierańcu, miotlarzu, czy tanecznych wygibańcach pod liną.

W czasie przerwy wszystkie klasy miały zorganizowany poczęstunek, który przygotowali rodzice. Wspólny posiłek był okazją do rozmów i dzielenia się swoimi wrażeniami z zabawy.

Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upłynął szybko. Bal karnawałowy zakończono w rytm piosenki „To jest już koniec”, po której wszyscy udali się do domów. Tegoroczny bal na pewno można uznać za udany.

Teraz przed nami ferie zimowe i czas zasłużonego wypoczynku, a kolejny bal karnawałowy już za rok.

M. Piwowarska

Zabawa karnawałowa klas I – VIII – kliknij, aby zobaczyć

Print Friendly, PDF & Email