Wyniki konkursu „Krzyżówka biblioteczna”

Powiększ obraz

Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach: klasy IV-VI oraz klasy VII-VII. W ramach konkursu uczniowie rozwiązali krzyżówkę związaną z biblioteką i czytelnictwem. Zadanie wcale nie było łatwe dla uczniów, ale większość poradziła sobie znakomicie.

W naszym współczesnym świecie, zdominowanym w dużej mierze przez Internet, najtrudniejsze okazały się takie hasła jak encyklopedia, wydawnictwo, autor, errata, czytelnia, gazeta. Mam jednak nadzieję, że uczniowie poszerzyli swoją wiedzę w tym zakresie – wszak po to są przecież organizowane konkursy…

Poniżej przedstawiam wyniki konkursu:

Kategoria klas IV-VI:

I miejsce – Julia Wesołowska

II miejsce – Natalia Kasprzycka

III miejsce – Oliwia Kumor

Wyróżnienie: Filip Lulkowski, Dominika Kumor, Maja Piwowarska, Gabrysia Gawior

Kategoria klas VII-VIII:

I miejsce – Malwina Strzeszkowska

II miejsce – Natalia Ozimirska

III miejsce – Natalia Poklek

Wyróżnienie: Adrian Socha, Anna Nowak, Kacper Dziewięcki, Kajetan Stachurski

 

Wszyscy uczestnicy otrzymują punkty z zachowania, zaś laureaci dodatkowo dyplomy.

 

M. Piwowarska – organizator konkursu

Print Friendly, PDF & Email