Wyniki konkursu fotograficznego „Moja biblioteczka i ja”

Powiększ obraz

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, który przypada w październiku, biblioteka szkolna SP w Obicach zorganizowała konkurs fotograficzny „Moja biblioteczka i ja”. Konkurs był realizowany w dwóch kategoriach: uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VIII.

Miło mi poinformować, że konkurs został rozstrzygnięty. Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością i przysłali bardzo ciekawe zdjęcia. Jednocześnie udowodnili, że posiadają  w domu bogaty księgozbiór i na pewno często z niego korzystają. W dalszej przygodzie z książką niech wszystkim uczniom przyświeca myśl Jana Amosa Komeńskiego: „Przy pomocy książek wielu staje się ludźmi uczonymi nawet poza szkołą, bez książek zaś nikt nie wykształci się nawet w szkole.”

Poniżej przedstawiam wyniki konkursu „Moja biblioteczka i ja”.

Kategoria klas I –III:

I miejsce – Julia Kaczor, Zuzanna Sułkowska

II miejsce – Agata Nowak, Klaudia Klimczak, Kornel Pańszczyk

III miejsce – Brajan Graba

Kategoria klas IV-VIII

I miejsce – Adrian Klimczak

II miejsce – Kamil Klimczak, Oliwia Kumor

III miejsce – Dominika Kumor

 

Laureaci otrzymują dyplomy i punkty z zachowania oraz drobne upominki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

 

M. Piwowarska – organizator konkursu

Print Friendly, PDF & Email