Wręczenie nagród w konkursie fotograficznym „Dary Jesieni”

Powiększ obraz

W dniu 30 listopada 2022 roku wręczono nagrody i dyplomy dla uczestników szkolnego konkursu fotograficznego pod hasłem „Dary Jesieni”.

Laureaci z rąk dyrektora szkoły – pana Jerzego Węgrzyna – otrzymali pamiątkowe dyplomy, a organizatorki – pani K.Skrobisz i pani M.Piwowarska – wręczyły dla wszystkich uczestników słodkie upominki. Dodatkową nagrodą są oczywiście punkty z zachowania. Szczegółowe wyniki konkursu podane były we wcześniejszym artykule (Rozstrzygniecie konkursu fotograficznego „Dary Jesieni”).

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie fotograficznym pod hasłem „Zima w obiektywie”. Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: klasy I-III, klasy IV-VIII oraz Rodzice. Tematem przewodnim jest oczywiście zima. Zdjęcia (maksymalnie 3) prosimy przysyłać na e-dziennik na nazwisko organizatorek do końca lutego 2023 roku . Mamy nadzieję, że śnieżna zima jeszcze do nas powróci i uda się uchwycić w kadrze obiektywu piękno zimowego krajobrazu. Czekamy na Wasze pomysły…

Organizatorki konkursu – K. Skrobisz, M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email