Laboratoria Przyszłości w listopadzie

Powiększ obraz

W listopadzie, w ramach programu Laboratoria Przyszłości, uczniowie obserwując zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią, nie rozstawali się ze stacją pogody, która pojawiła się na lekcji geografii czy przyrody oraz na zajęciach klasy II.

Obserwowanie przyrody jesienią było także tematem zajęć koła fotograficznego i okazją do wyjścia z aparatem w plener na plac szkolny. Tematyka fotografii w sztuce nowoczesnej oraz filmu z wykorzystaniem aparatu pojawiła się również na lekcjach plastyki. Na zajęciach świetlicowych z kolei uczniowie wykonywali sobie zdjęcia portretowe, a na kole fotograficznym mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy towarzyszyło zdjęciom w ruchu. Dokumentowaliśmy też bieżące uroczystości szkolne, m.in. święto Odzyskania Niepodległości, andrzejki czy wycieczki, z których zmontowane zostały filmy umieszczone na stronie szkolnej.  Na zajęciach koła informatycznego uczniowie nadal pracowali na platformie TinkerCad. Wydrukowaliśmy także kątomierz przydatny zapominalskim na zajęcia z matematyki w klasie V.

koordynator, Dorota Snopek

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci

Print Friendly, PDF & Email