Wiosenna sesja fotograficzna Przedszkolaków

Powiększ obraz

Wiosenny pokaz mody i spacer z Marzanną to nie jedyne atrakcje, jakie czekały naszych przedszkolaków w związku z nadejściem upragnionej Wiosny.

22 marca (środa) na naszych podopiecznych czekała niespodzianka, którą przygotowała Pani Małgorzata Zacharz, ponieważ w ramach realizacji programu „Laboratoria Przyszłości” zaprosiła naszych przedszkolaków na mini sesję, wykonując im zdjęcia w strojach, w których wystąpili na pokazie mody. Dzieci cierpliwie pozowały, a Pani Małgorzata, z pomocą uczniów, wykonywała zdjęcia. Jako, że nasze dzieci były zachwycone, czekamy na kolejne sesje:)

Serdeczne podziękowania za zaproszenie kierujemy do Pani Małgorzaty Zacharz za poświęcony czas i piękne zdjęcia.

M. Sławeta

Print Friendly, PDF & Email