Sportowych wspomnień czar…

Powiększ obraz

Sport to zdrowie – kto nie słyszał tego słynnego powiedzenia?

Sport nie tylko wpływa pozytywnie na kondycję fizyczną, ale kształtuje również charakter. Nic więc dziwnego, że rozgrywki sportowe, a szczególnie gry drużynowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży.

Co roku 1 czerwca jest okazją do zdrowej sportowej rywalizacji, bo w szkołach obchodzony jest Dzień Sporu Szkolnego, często połączony z Dniem Dziecka. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa, w tym roku nie możemy zorganizować żadnych zabaw, gier, zawodów, czy konkursów. Cóż nam pozostało? Przenieśmy się choć na chwilę w przeszłość –  przypomnijmy sobie atmosferę sportowej rywalizacji,  magię zmagań sportowych, smak zwycięstw i gorycz porażki…

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii pn.: „Sportowych wspomnień czar…”

M. Piwowarska

Print Friendly, PDF & Email