Nie ma jak u mamy…

Powiększ obraz

Dzisiejsza kartka z kalendarza – Dzień Matki –  to jeden z najpiękniejszych dni w roku.

W tym wyjątkowym dniu wszyscy pamiętamy o najważniejszej osobie w naszym życiu, która nauczyła pierwszych słów, pierwszych kroków, która była obecna w chwilach radości, ale także wtedy, gdy los był troszkę mniej łaskawy. Była zawsze, gdy potrzebne było wsparcie, pomoc, pocieszenie, rada. To ona nauczyła jak trzeba żyć…

Obraz matki trafnie nakreślił Melchior Wańkowicz w książce „Ziele na kraterze”: „Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie…”

Dla naszych kochanych Mam uczniowie klasy IV, V i VI naszej szkoły przygotowali miłą niespodziankę – wykonali piękne laurki, portrety i prezenty chcąc w ten sposób złożyć swoim Mamom najserdeczniejsze życzenia także przez stronę internetową naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy Mamy do obejrzenia wirtualnych życzeń swoich pociech.

M. Piwowarska

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email