Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu fotograficznego „Wiosna, ach to TY…”

Powiększ obraz

Kolejna edycja konkursu fotograficznego, tym razem pod hasłem „Wiosna, ach to TY…”, dobiegła końca. Ogromnie nam miło, że konkurs cieszy się coraz większą popularnością. W tej edycji konkursu wzięło udział 27 osób: 4 uczniów z klas I-III, 17 uczniów z klas IV-VII oraz 6 rodziców.


Wszystkie prace były bardzo ciekawe, różnorodne i przedstawiały wiosnę z różnej perspektywy. Oczywiste więc, że jury w składzie: Kazimiera Skrobisz, Mirosława Piwowarska i Natalia Skrobisz, miało wielki problem z wytypowaniem zwycięzców konkursu. Ostatecznie po długich i burzliwych naradach udało się ustalić werdykt. Pierwsze miejsce w kategorii klas I-III przyznano ex aequo Martynie Poklek oraz Agacie Nowak. Wśród uczniów klas IV-VII za najlepszą fotografię uznano zdjęcie wykonane przez: Błażeja Babiarskiego, Natalkę Kasprzycką i Malwinę Strzeszkowską. W kategorii rodzice zwycięstwo przyznano pani Monice Poklek i pani Karolinie Benali. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia.
Laureaci otrzymają dyplomy, zaś wszyscy uczestnicy drobne upominki ufundowane przez organizatorki.
Serdecznie dziękujemy za nadesłane zdjęcia, gratulujemy zaangażowania i „sprawnego oka przyrodnika”, zachęcamy do rozwijania swoich fotograficznych pasji i udziału w następnych edycjach konkursu fotograficznego.
W fotogalerii przedstawiamy wybrane zdjęcia konkursowe. Więcej zdjęć można obejrzeć w prezentowanym poniżej filmiku. Zapraszamy do oglądania.

M. Piwowarska, K. Skrobisz

Wiosna-ach-to-TY

Print Friendly, PDF & Email